Yorumlar Yorum Yaz

Ömer Eraydın - 2024-07-08
Haziran ayında konaklama yaptık. Çok memnun kaldık. Ev çok iyiydi bahçesi çok temiz ve kullanışlı, ortak alan çok iyi ve çalışanları gayet samimi ve saygılılar. Tanıdıklarıma da yönlendiriyorum.
Beste karadeniz - 2024-04-29
Çok güzel vakit geçirdik. Herşey çok güzeldi. Tertemiz, huzurlu bir ortamdı.Tekrar görüşmek üzere.
Cansu Arslantürk - 2023-12-28
Öncelikle daha önce Sapanca da konaklayan birisi olarak Koti’nin farkı konakladığınız yer, kendi eviniz gibi olmasını, temiz havayı içinize çekmenizi, sadece kuş köpek ve tavuk seslerinin olduğu gerçekten kendinizle ve sevdiklerinizle rahatça vakit geçirebileceğiniz bir yer. Eşimle çok memnun kaldık. Evde yemeğimizi yaptık, çay ve kahve makinası var tertemiz. Ev tertemiz, havlular, mutfak eşyaları, rahatlıkla kullandık. Televizyonda istediğiniz herşeyi rahatlıkla izleyebilme imkanı. Biz 22-23-24 Aralık tarihlerinde konakladık çok memnun kaldık Emre bey gayet profesyonellikle yönetiyor. Kahvaltısı gayet yeterki televizyonunuzu izlerken taze yumurtanızı yapıp yiyebilirsiniz. Demem o ki; biz çok memnun kaldık seneye yine gideceğimiz yer KOTİ olacaktır. ☺️ sevgiler 🌼
Elif Gözübek - 2023-08-13
7-11 Ağustos tarihleri arasında kaldık. 10 Aylık bir bebeğimiz olmasına rağmen inanılmaz rahat bir tatil geçirdik. Doğayla iç içe , ev son derece konforlu ve konfora dayalı dizayn edilmiş. Tasarımdan tutun, güvenlik önlemlerine kadar Mahremiyet gizliliği ön planda tutulmuş. Sabah 10’da kapınıza kadar serpme kahvaltınızı getiriyorlar. Ev içerisinde sinek koruyucunuza varana kadar her şey mevcut ve tüm ihtiyaç düşünülerek tedarik edilmiş. Biz ilk saatlerden itibaren kendi evimiz gibi benimsedik. Havanın yağmurlu ve bir tık soğuk olduğu günlere denk geldiğimizde havuzu ılıklaştılar. Evinizin önünde ferah bir bahçesi olduğu gibi , işletmenin içerisinde de meyve ağaçları olan, küçük bir bostanı , küçük bir kümes tavukları horozları olan büyük bir ortak bahçesi mevcut. Kısaca doğayla baş başa kalabileceğiniz müthiş bir sakinlik dinginlik dolu bir yer. Emre Bey’e ve tabiki çalışanlara gönülden ilgi alakaları için çok ama çok teşekkür ediyorum. ❤️ Seneye görüşmek üzere 😍
onur gülkanat - 2023-06-09
14-16 Nisan tarihleri arasında konakladık, gerçekten güzel bir tatil oldu. Evin dekorasyonu çok güzeldi. Yataklar ve koltuklar rahattı. Havuz ve ev merkezi ısıtma olduğu için yeterli sıcaklıkta oluyor. Saat 10'da kahvaltı kapınıza kadar geliyor. Emre beye ilgisi için teşekkür ederiz.
Gökhan Abanoz - 2022-11-05
Mükemmel 2 gün geçirdik. Tertemiz,huzurlu bir ortamdı. Her şey için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.

Brown Koti Detaylı Bilgi

Koti Sapanca, yeni nesil minimalist  mekanlarda konaklamayı sevenler için özenle tasarlandı. Geniş ve ferah iç mekan, yemyeşil büyük bir bahçe, tüm olanaklara yakın konumu ile bütün ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize hızlıca çözüm buluyor. Kuş cıvıltılarının eksik olmadığı, cennet gibi bir bahçeye konumlandırılmış yüzme havuzu ve modern şöminesi ile birlikte unutulmaz bir tatil deneyimi vaadediyor.

Evlerimiz 30 metre kare taban alanına oturtulmuş, tamamen ahşap yapı üzerine, modern çizgilerle dekora edilmiş minik bir villadır. Asma katı ile birlikte 45 metre kare  yaşam alanı sunan evimizin Tavan yüksekliği 5.70 metredir. Evlerimizin 180 metre kare yemyeşil ve tamamen size ait geniş bahçeleri bulunmaktadır.